Zpracování osobních údajů

Ochrana osobních údajů

1. Společnost NÁZEV, se sídlem ADRESA, zapsaná u DOPLNIT Z OBCHODNÍHO REJSTŘÍKU zpracovává v případě DOPLNIT ÚČEL ZPRACOVÁNÍ ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dříve i dále jen „Nařízení“), následující osobní údaje: následující osobní údaje: o VYPSAT ZPRACOVÁVANÉ OSOBNÍ ÚDAJE (e-mail, jméno, příjmení a další)

2. VYPSAT OPĚT ZPRACOVÁVANÉ OÚ je nutné zpracovat pro VYPSAT ÚČEL ZPRACOVÁNÍ (např. odpověď na dotaz, odesílání obchodních sdělení). Tyto osobní údaje budou společností NÁZEV SPOLEČNOSTI zpracovávány po dobu URČETE SI ROZUMNOU DOBU PRO ZPRACOVÁNÍ OÚ (newsletter např. 3 roky).

3. Zpracování osobních údajů je prováděno společností NÁZEV VAŠÍ SPOLEČNOSTI tedy správcem osobních údajů, osobní údaje však pro tuto společnost mohou zpracovávat i tito zpracovatelé: VYPSAT DALŠÍ ZPRACOVATELE (např. reklamní agentura)

4. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo: o požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, o požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, o vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, o požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů – tento výmaz však bude mít za následek ukončení jednání o smlouvě, o v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů. V MÍSTO dne xx.xx.xxxx